Hoftrac

Ładowarki kołowe

Ładowarki
kołowe-teleskopowe

Ładowarki
teleskopowe

Narzędzia

Comming soon!

Nowe ładowarki teleskopowe 7M

Tylko teraz
ładowarki teleskopowe

T7035/T7042

z ATRAKCYJNYM finansowaniem!

1190e

Elektryczne i niezmiennie innowacyjne

Ten, kto chce uniknąć spalin CO2, hałasu i cząstek sadzy w budynkach i podczas pracy, może dzięki w pełni elektrycznej maszynie 1190e firmy Weidemann…

 7M

NOWE ładowarki teleskopowe!

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych ładowarek.
Model 7M jest połączeniem wieloletniego doświadczenia i nowatorskich rozwiązań wdrażanych przez naszych projektantów

Easy Protection System Plus

Dzięki systemowi epsPlus marki Weidemann można przejechać przez (prawie) każde drzwi. System epsPlus to hydraulicznie opuszczany bezpieczny dach operatora. Rozwiązuje problem niskich przejazdów uwzględniając wszystkie pakiety bezpieczeństwa oraz znacznie ułatwia pracę w przedsiębiorstwach. epsPlus to wygodne rozwiązanie oferujące ogromną oszczędność czasu i spełniające wysokie wymagania związane z bezpieczeństwem.

Weidemann w klasie ciężkiej.
Nowy model 9080

Do tej pory Weidemann był w stanie obsłużyć szczególnie ciężki transport materiałów, jak to ma miejsce na przykład w przypadku dużych gospodarstw rolnych i biogazowni w silosie lub dużej ilości dużych belek ładowarką kołową 7,0 t lub teleskopową ładowarką kołową 7,2 t. Wraz z nową serią 90 Weidemann zmieni to całkowicie. Uzupełnianie naszej oferty produktowej w górę od jakiegoś czasu było dla nas bardzo ważną kwestią i włożyliśmy wiele wysiłku w rozwój nowej gamy produktów.

Dedykowane narzędzia robocze